Informace o projektu:

V secesním domě, který prošel kompletní a náročnou rekonstrukcí, se nachází celkem 6 bytových

Jednotek. Dispozice bytových jednotek jsou od 1+kk, 3+kk až po 4+kk, ke kterým náleží balkony nebo terasy (kromě jednotky 1+kk). Všechny bytové jednotky jsou navržené ve vysokém standardu: zcela nová, plně vybavená kuchyň se spotřebiči (myčka, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba atd.), koupelna s vanou (v některých bytech soliterní vana) a sprchou, dvojitými umyvadly, samostatným WC, dřevěné parketové podlahy z dubu, nová špaletová okna v historizujícím designu, původní vysoké stropy, jedno a dvoukřídlé nové dřevěné dveře.

Nejen plášť budovy, ale také vstup do domu, stejně jako chodby a schodiště prošly kompletní rekonstrukcí se zachováním původních exteriérových a interiérových výtvarných prvku – vše pod dozorem Státní památkové péče. Výtah obsluhuje všechna domovní patra a je zcela nový.

Prohlídky bytů jsou možné po dohodě s našimi specialisty ve dnech:
Po – So 9:00-19:00 hodin a Ne 10:00–19:00 hodin
Jaroslav Klíma Tel: +420 728 952 161
Vladimír Svoboda Tel: +420 739 377 906

Byty budou připraveny k nastěhování od 01. 03. 2019, s minimální dobou pronájmu na dva roky.

Lokalita:

Lokalita nabízí příjemné a tiché prostředí v historickém centru Prahy s perfektní občanskou vybaveností, v jejíž blízkosti se nachází dostatek míst jak pro pracovní jednání, tak i pro trávení volného času.

  1. Pracovní: Kavárna Slavia, Louver Cafe a mnoho dalších;
  2. Volný čas: v blízkosti Národní divadlo, Nová scéna ND, Žofín, parky, obchodní centrum_MAY, taneční studio Dance Perfect, Fitness Vagon atd.; tramvají či metrem jsou během několika minut dostupné sportoviště – plavecký bazén Podolí, obchodní centrum Anděl.
  3. Vzdělání: školy, školky, Goetheho Institut Praha, licea Fr, Nj, Aj.
  4. Zdraví a péče: Nemocnice na Františku, Nemocnice na Karlově náměstí; metrem dostupné Nemocnice Na Homolce, Nemocnice Motol).
  5. Doprava: tramvajová zastávka Národní divadlo (cca 1 minutu pěšky), metro B – Národní třída (cca 5 minut pěšky).

 

Parkování :

Pro rezidenty v „modré zóně“ na ulici.
Václavské garáže 4200 Kč/měs.
Parking Národní divadlo činí 8000 Kč/měs. bez DPH.
Garáže Centrum – Rudolfinum 6060 Kč/měs.